A magyar válogatott 50 országból az 5. helyen végzett összesítésben a Szervátültetettek XVI. Világjátékán. A Bangkokban megrendezett nemzetközi sporttalálkozón az alábbi felnőtt és junior versenyzők állhattak a dobogóra:

Arany:

  1. Jung Andrásné 3 km-es országúti futás
  2. Székelyné Burja Ilonka asztalitenisz egyéni
  3. Székelyné Burja Ilonka - Horváth Alíz (A3 kat.) asztalitenisz páros
  4. Molnár Ágnes - Tóth Irma (A2 kat.) asztalitenisz páros
  5. Nagy István - Csuti János (A3 kat) asztalitenisz páros
  6. Lázár András bowling egyéni
  7. Schneiderné Szabó Júlia - Ékes Józsefné bowling páros
  8. Jung Andrásné tollaslabda egyéni
  9. Jung Andrásné - Luib István tollaslabda vegyespáros
  10. Mátyás Lászlóné súlylökés
  11. Jánka Sándor távolugrás
  12. Jánka Sándor 400m síkfutás
  13. Jung Andrásné súlylökés - világrekord
  14. Mátyás Lászlóné kislabdahajítás
  15. Baranyai Gábor diszkoszvetés
  16. Schaff József 200m síkfutás
  17. Szalamanov Zsuzsa 200 gyors
  18. Szalamanov Zsuzsa 50 hát
  19. Szalamanov Zsuzsa 100 hát
  20. Szalamanov Zsuzsa 50 mell
  21. Medve Jánosné 100 mell

Ezüst:

  1. Schneiderné Szabó Júlia bowling egyéni
  2. Czövekné Ürmös Zsuzsa bowling egyéni
  3. Tóth Irma 5km kerékpár
  4. Szalamanov Zsuzsa 100 mell
  5. Medve Jánosné 50 gyors
  6. Medve Jánosné 100 gyors
  7. Medve Jánosné 50 hát
  8. Medve Jánosné 50 mell
  9. Krucsó Zsolt 200 gyors
  10. Krucsó Zsolt 50 mell
  11. Horváth Alíz asztalitenisz egyéni
  12. Tóth Irma asztalitenisz egyéni
  13. Jánka Sándor 200m síkfutás
  14. Jung Andrásné diszkoszvetés
  15. Schaff József 100 m síkfutás
  16. Baranyai Gábor súlylökés

Bronz:

  1. Süle István - Csuti János bowling páros
  2. Lázár András - Elek Péter bowling páros
  3. Tóth Irma 20km kerékpár
  4. Székely György tollaslabda egyéni
  5. Székely György - Körösztös Vince  tollaslabda férfi páros
  6. Székelyné Burja Ilonka - Molnár Ágnes tollaslabda női páros
  7. Póra Sándor asztalitenisz egyéni
  8. Bot László - Ferenc Károly (A3 kat) asztalitenisz páros
  9. Székely György - Póra Sándor (A4 kat) asztalitenisz páros
  10. Balogh Zoltán - Kovács Ottó (A4 kat) asztalitenisz páros
  11. Röplabdacsapat
  12. Krucsó Zsolt - Horváth Alíz tenisz páros
  13. Krucsó Zsolt 50 gyors
  14. Davidesz Elek 5km gyaloglás
  15. Jánka Sándor 100m síkfutás
  16. Baranyai Andor 100m síkfutás (A3)

Juniorok:

  1. Dózsa Dávid 50 pille arany, 200m gyors, 50 gyors, 50 hát, 100 hát ezüst
  2. Lovas Judit 100 hát arany, 200 gyors, 50 mell ezüst, 50 gyors, 50 hát bronz
  3. Gyurkó Alexandra 200 gyors, 25 gyors, 25 mell, 25 hát, 50 hát, aranyérem

A bejegyzés trackback címe:

https://jotett.blog.hu/api/trackback/id/tr59156284

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.